Okulumuz

Binamız

Atlantis Kreş en değerli varlıklarınız olan sevgili yavrularınızın eğitimini alabilmesi için , yaş gruplarına ayrılmış sınıflarımızla , güvenlik kameraları ile donatılmış, deprem güvenlikli, yangın tertibatlı, aydınlık, ferah, geniş ve hijyenik mekânlarıyla , güvenlik tedbirlerinin ön planda tutularak yapılandırıldığı bina yapısı ve işleyişi ile , çocuklar için özel olarak tasarlanmış 3 katlı konforlu bir yapıdadır.

Açık ve kapalı oyun alanlarında çocuklarımız, çok çeşitli oyuncaklarla birçok eğlenceli oyunlar oynayabilmekte , birçok aktivitelerle çok keyifli harika bir zaman dilimi geçirebilmektedirler.
Ayrıca özel parti organizasyonları ve özel gün kutlamaları da yapılabilmektedir. Sinema, dans ve drama salonlarımızda görsel ve eğitsel etkinliklerin içinde aktif olarak yer alan çocuklar ; yaparak ve yaşayarak öğretilerini geliştirirler.

Kurumumuzda çocukların rahatça beslenmelerini yapabilecekleri ve yemek yerken zevk alacakları sevimli yemekhanemizde ,özel beslenme uzmanının hazırlamış olduğu yemeklerle günlük besinlerini tamamlarlar.
Kurumumuz bünyesinde bulunan yüzme havuzumuz ile, yaz okulu sürecinde çocuklarımız mükemmel bir yaz geçirirken, yüzme eğitimlerimiz profesyonel eğitimciler tarafından oynarken öğren konseptiyle çocuklarımıza unutulmaz bir yaz imkanı sağlanır.