Hakkımızda

Misyonumuz

Kreşimiz Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı Cumhuriyet ilkelerinden ödün vermeyen çalışkan, alanında uzman dinamik kadromuzla tüm bilgi ve birikimlerimizi çocuklarımız için kullanan, topluma yararlı, doğayı koruyan, sorumluluk sahibi, kendi haklarını korurken başkalarının haklarına saygı gösteren, paylaşımcı, yaratıcı, soru soran, eleştirel düşünen, yarattığı değerlerle ülkesini seven ve tüm dünyada temsil eden nitelikli bireyler yetiştirmek.

Vizyonumuz

Sizin bir taneniz, bizim inci tanemizdir. Her biri benzersiz, her biri değerlidir. Kaçırılmış okul öncesi dönem yaşam boyu yakalanamaz. Bir çocuğu eğitmek ülkemizin kaderini değiştirir. Bu düşünce ve bağlamda hedefimiz;

* Çocuğun öğrenme ve bilgi edinmede zihinsel kapasitesini kullanabilmesi için çevre ile etkileşimini sağlayan,
* Aydınlatma, ses düzeni, güvenlik, havalandırma, hijyeniklik, sağlıklı beslenme, yaşam/oyun alanı konularında uluslararası standartlara uyan ve yeni standartların geliştirilmesi için yol gösteren,
* Personelinin yüksek motivasyonla çalıştığı ve bu motivasyonun getirdiği olumlu özellikleri çocuklara yansıttığı,
* Çalışanlarının ve velilerinin bu okulda olmaktan mutluluk ve gurur duyduğu,
* Çocuklara, onların daha sonraki eğitimlerine temel oluşturacak kaliteli eğitim veren,
* Geri bildirimlere dayalı, istekler doğrultusunda gelişmeye açık
* Beklentilerin hep önünde, kalitesiyle örnek gösterilen, önder bir kurum olarak kalite standartlarında hizmet vermeye devam etmek.

Ekibimiz

Kreşimizde, her yaş grubunun ayrı sınıf öğretmeni olmasının dışında; yapılan tüm etkinlikler alanında uzman branş öğretmenleri tarafından gerçekleşirilir.